W każdy piątek od 10.00 do 12.00

Godziny otwarcia biura:
Obserwuj nas
mBank:
76 1140 2004 0000 3902 7904 6699

Nr konta WOPR Nysa

biuro@wopr-nysa.pl

(48) 508 438 230

ul. Orzechowa 1, Skorochów

48-300 Nysa

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Nysie

Wyniki regat o Puchar Burmistrza Nysy, Mistrzostwa Makroregionu. 

 

WYNIKI W KLASACH JACHTÓW - MISTRZOSTWA NYSY - PUCHAR BURMISTRZA NYSY - PUCHAR MAKROREGIONU NYSA
 
KLASA 470 MASTERS
1-UKS ZEGLARZ-Florek Pawel-Żurowski Marcin
2-KŻ Nysa-Kaczmarek Maciej-Ludera Robert
3-KSW Pabianice-Morawiec Seweryn
4-BKS Luboszyce-Koziarski Marek -Honczek Mariusz
5-KŻ Posejdon Kunice-Chrobot Łukasz-Chrobot Patryk
6-KŻ Nysa-Potyrała Grzegorz-Narloch Piotr
7-KW Gerland Gliwice-Łukasik Damian-Schabikowski Przemyslaw
8-WOPR NYSA-Buchert Andrzej-Leszczynski Alan
 
KLASA OMEGA OPEN
1-POL174-Wroclaw-Biały Waldemar-Kubas Kmila-Patrzałek Mateusz
2-POL465-PJK Krapkowice-Dembinski Andrzej-Raff Zuzanna-Zientek Joanna
3-POL7-JKO Otmuchow-Juras Krzysztof-Strzemecki Grzegorz-Bornejko Marek
4-POL1924-KŻ Nysa-Lach Sylwester-Milewski Adrian-Sawicki Bogusław
5-POL181-KŻ Nysa-Matyjaszczyk Robert-Olesiak Stefan-Cichowska Emilia
6-Ewa-KZ Nysa-Nowacki Sylwester-Zakorożemny Henryk-Jarosz Jacek
7-Ziuta-Laska Marcin-Pamuła Michał-Płachta Dawid
8-Arkadia -KZNYSA-Tokar Teodor-Zimnik Arkadiusz-Winnik Bartłomiej
 
KLASA LASER RADIAL
1- KŻ Nysa-Kreżałek Radosław
2-KŻ Fala Brzeg-Wionczek Grzegorz
3-KŻ Fala Brzeg-Wionczek Wojciech
 
KLASA KABINOWA OPEN
1-JW-KŻNYSA-Wąsowski Jaroslaw-Hajduk Wiesław-Borowy Janusz
2-FEN-KŻNYSA-Tyrała Rafał-Gacek Małgorzata-Gacek Marek
3-Jukana-KŻNysa-Wróbel Piotr-Płaskonka Krystyna-Piasecki Tomasz
 
4-Lenovo-Nysa Lahe Sailing Team-Orzeszko Wiktor-Fabrizio di Bugno-Honorata Byrska-Tomasz Rytlewski -Domaradzki Damian-Sanecki Marcin
5-Astral-KŻNysa-Garbacz Jan-Szewczyk Wojciech
6-Pablo-KŻNysa-Sosnowski Daniel-Półchlopek Wiesław
 
KLASA O NAJSZYBSZY JACHT NA JEZIORZE NYSKIM
1-POL174-Wroclaw-Biały Waldemar-Kubas Kmila-Patrzałek Mateusz
2-UKS ZEGLARZ-Florek Pawel-Żurowski Marcin
3-POL465-PJK Krapkowice-Dembinski Andrzej-Raff Zuzanna-Zientek Joanna
4-JW-KŻNYSA-Wąsowski Jaroslaw-Hajduk Wiesław-Borowy Janusz
5-POL181-KŻ Nysa-Matyjaszczyk Robert-Olesiak Stefan-Cichowska Emilia
6-POL1924-KŻ Nysa-Lach Sylwester-Milewski Adrian-Sawicki Bogusław
 
KLASA PUCHAR NYSY-PUCHAR BŁĘKITNEJ ZATOKI
1-POL174-Wroclaw-Biały Waldemar-Kubas Kmila-Patrzałek Mateusz
2-UKS ZEGLARZ-Florek Pawel-Żurowski Marcin
3-JW-KŻNYSA-Wąsowski Jaroslaw-Hajduk Wiesław-Borowy Janusz
4-POL465-PJK Krapkowice-Dembinski Andrzej-Raff Zuzanna-Zientek Joanna
5-POL1924-KŻ Nysa-Lach Sylwester-Milewski Adrian-Sawicki Bogusław
6-POL7-JKO Otmuchow-Juras Krzysztof-Strzemecki Grzegorz-Bornejko Marek
7-POL181-KŻ Nysa-Matyjaszczyk Robert-Olesiak Stefan-Cichowska Emilia
 
 
 

 

Regaty na Jeziorze Nyskim 

30 czerwca 2020

WODNE OCHOTNICZE POGOTOWIE RATUNKOWE NYSA